Тепер хмельничани можуть залишати скарги на місцевих правоохоронців
Т.в.о. начальника Хмельницького міськвідділу міліції Валерій Онісьєв виступив з ініціативою розміщення у найвідвідуваніших місцях міста скриньок довіри, у яких люди могли б залишати заяви, скарги та пропозиції щодо діяльності місцевих правоохоронців.Тепер хмельничани можуть залишати скарги на місцевих правоохоронців
Т.в.о. начальника Хмельницького міськвідділу міліції Валерій Онісьєв виступив з ініціативою розміщення у найвідвідуваніших місцях міста скриньок довіри, у яких люди могли б залишати заяви, скарги та пропозиції щодо діяльності місцевих правоохоронців. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.

10 скриньок розміщені у популярних супермаркетах, торгових центрах, ЖЕКах, на ринках. Валерій Онісьєв обіцяє, що особисто буде опрацьовувати кореспонденцію, яку люди залишатимуть у них.
— Моя позиція чітка: викорінення корупціонерів із нашої системи, покращення роботи правоохоронців та відкритість до людей, — зазначає Валерій Онісьєв. — Тому особисто прошу хмельничан звертатися із такими фактами та повідомленнями.
Також начальник хмельницької міліції запрошує громадян на особистий прийом — щодня з 10.00 до 13.00 години та з 17.00 до 20.00 години. Крім того, хмельничани можуть звертатися до Валерія Анатолійовича у мережі «Фейсбук» або телефонувати до чергової частини за номером (0382) 70-40-60 або 102.
Адреси міліцейських скриньок довіри у Хмельницькому:
1. ТРЦ «Оазис» (вул. Маршала Рибалка, 2а)
2. Супермаркет «Таврія» (вул. Зарічанська, 11/4)
3. Будівельний гіпермаркет «Епіцентр» (вул. Зарічанська, 11/4)
4. Речовий ринок (у приміщенні адміністрації ринку «Кооператор»)
5. ТЦ «Агора» (Староконстянтинівське шосе 2/1 Б)
6. Житлово-комунальне господарство №1 (вул. Соборна, 56)
7. Житлово-комунальне господарство №7 (вул. П.Мирного, 31)
8. Супермаркет «Фуршет» (вул. Тернопільська, 7а)
9. Опорний пункт міліції у мікрорайоні «Раково» (вул. Ціолковського, 3)
10. Продовольчий ринок (вул. Соборна, 11 )

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього