Тепер кожен хмельничанин має змогу стати Святим Миколаєм
Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас» розпочинає щорічну Благодійну акцію «Листи до Святого Миколая»Тепер кожен хмельничанин має змогу стати Святим Миколаєм
Благодійна акція «Листи до Святого Миколая», яку організовує Благодійний Фонд «Карітас» в рамках проекту «Мобільна робота з молоддю в Україні», є однією з найпопулярніших серед хмельничан.
Щороку близько 600 дітей-сиріт та дітей з кризових сімей отримують довгоочікувані подарунки до Дня Святого Миколая за допомогою небайдужих людей.
З 10.11.14 року розпочинає свою діяльність Благодійна акція «Листи до Святого Миколая», де кожен бажаючий матиме можливість прийти і взяти лист до Св. Миколая та задовільнити прохання дитини.
За детальною інформацією про розповсюдження дитячих листів Ви можете звертатися за адресою вул. Зарічанська 10\\3 та за тел. +38 (0382) 78-59-89, +38 (067) 323-06-26 – контактна особа (соц. працівник) Марина Василівна.
Благодійний фонд «Карітас» був створений 2002 році, який упродовж десяти років своєї роботи займається допомогою знедоленим людям, дітям-сиротам та сім’ям, які опинилися в кризовій ситуації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього