Тепер у Кам'янці-Подільському будуть економічно обгрунтовані тарифи квартирної плати
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Сервіс-2002» та Житлово-експлуатаційне об’єднання товариства співвласників житла багатоквартирних будинків на 10 тис. грн кожне за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.Тепер у Кам'янці-Подільському будуть економічно обгрунтовані тарифи квартирної плати
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Сервіс-2002» (м. Кам’янець-Подільський) та Житлово-експлуатаційне об’єднання товариства співвласників житла багатоквартирних будинків (м. Кам’янець-Подільський) на 10 тис. грн кожне за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.
Відділення встановило, що товариства здійснюють нарахування квартирної плати у розмірах, встановлених рішенням виконавчого комітету від 23 грудня 2010 року №1928 \”Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій\”.
Тарифи встановлені відповідно до наданого економічного обґрунтування вартості послуг, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності міста, а тому не відображають економічно обґрунтовані витрати на виробництво житлово-комунальних послуг, які несуть ТОВ «Сервіс-2002» та Житлово-експлуатаційне об’єднання товариства співвласників житла багатоквартирних будинків.
Рішенням виконкому було передбачено, що керівники підприємств та організацій, які не належать до комунальної форми власності, і надають житлові послуги населенню, можуть встановлювати тарифи самостійно.
У ході розгляду справи товариства розробили нові калькуляції на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, та подали на затвердження до виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього