Територіальні  громади Хмельниччини об'єднуються
Як повідомив голова Лісогриневецкої сільської ради (Хмельницький район) Василь Лежанскій, він отримав погодження від п\’яти сільських голів Хмельницького району щодо об\’єднання навколо Лісогриневецкої сільської ради в єдину територіальну громаду.Територіальні  громади Хмельниччини об'єднуються
Як повідомив голова Лісогриневецкої сільської ради (Хмельницький район) Василь Лежанскій, він отримав погодження від п\’яти сільських голів Хмельницького району щодо об\’єднання навколо Лісогриневецкої сільської ради в єдину територіальну громаду.
\”Так, готові добровільно об\’єднатися Пашковецка сільська рада, Стуфчінецка сільська рада, Печеська сільська рада, Аркадьевска сільська рада, Шпічінська сільська рада. Я підрахував: сукупний бюджет становитиме 7,8 млн грн \”, – сказав Василь Лежанскій.
Крім того, сільський голова заявив, що по лінії Євросоюзу сільські ради, які добровільно об\’єднаються в територіальні громади, отримають фінансову допомогу в розмірі від 15 до 30 млн грн.
\”Зараз відповідні документи готуємо на облдержадміністрацію, яка перенаправляє їх до Міністерства регіонального розвитку. Потім міністерство прорахує, чи дійсно ми в змозі власними силами і бюджетом утримувати всі сфери життєзабезпечення. На Мінрегіонбуд будемо подавати цифру в 10 млн грн – це той бюджет, який реальний для виконання \”, – зазначив Лежанскій.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення