Територіальний центр запрошує хмельничан різного віку розвивати свій творчий потенціал
Зазвичай з виходом на пенсію людина нерідко починає відчувати невідворотність старіння та зменшення суспільної уваги, виникає брак спілкування, а вільного часу навпаки стає забагато.Територіальний центр запрошує хмельничан різного віку розвивати свій творчий потенціал
Зазвичай з виходом на пенсію людина нерідко починає відчувати невідворотність старіння та зменшення суспільної уваги, виникає брак спілкування, а вільного часу навпаки стає забагато.
Саме з метою побороти кризу літнього віку, сформувати активну життєву позицію, отримати задоволення від життя та побачити перспективу розвитку творчих здібностей навіть в похилому віці у Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) функціонує відділення соціально-побутової адаптації. При відділенні створено ряд клубів за інтересами, де одночасно з організацією корекційних процесів з відновлення вмінь та навичок самообслуговування, ведення домашнього господарства, відновлення та збереження здоров’я проводяться заняття, що сприяють розвитку різнобічних інтересів, організації дозвілля та відпочинку, проводяться заходи до державних та релігійних свят, повідомляють на сайті міської ради.
Дню української писемності та мови приурочили розширене засідання клубу «Струни душі», яке відбулося днями. Учасники клубу «Струни душі» – люди закохані в літературне слово і більшість з них самі пишуть вірші.
Територіальний центр запрошує хмельничан різного віку розвивати свій творчий потенціал
Засідання клубу перетворилось на повноцінний захід, оскільки завітали на зібрання 65 клієнтів територіального центру, які мали можливість переглянути цікаву відео- презентацію із висвітленням історії становлення української писемності та ролі у ній Нестора Літописця. Цю інформацію представила завідувач відділення періодики Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва Міщенко І.Г. Поряд із віршами українських класиків читали і авторські вірші, в яких передали весь колорит та співучість українського слова. У виконанні солістів хору «Єдність» прозвучали запальні народні пісні. Потішив всіх присутніх учасник клубу «Драматичний» Панченко В.А, перетворивши гумореску П. Глазового «Кухлик» на міні-сценку. Щира, доброзичлива атмосфера заходу передалась усім присутнім, які продовжили спілкування за чаєм та пригощанням випічкою від клубу «Господарочка».
А ще на минулому тижні на занятті клубу «Умілі руки» волонтери-викладачі школи мистецтв «Райдуга» навчали азам петриківського розпису. У розповіді про історію виникнення цього ужиткового мистецтва наголошувалося, що петриківський розпис – не лише народне мистецтво, яке зберігає традиції оздоблення українського житла, але й сучасний живопис, котрий розвивається та набуває нових рис.
Учасники клубу «Умілі руки» кожен для себе створили візерунок, освоївши традиційні типи мазків з виростанням пензлів, а ягоди калини зображали користуючись власними пальцями. Новинкою для всіх було і те, що фарби змішували з клеєм. Яскраві малюнки, створені учасниками заняття доводять, що у кожної людини є нереалізований потенціал творчості, який можна і потрібно розвивати в будь – якому віці.
Отож, шановні пенсіонери міста, колектив міського територіального центру соціального обслуговування запрошує вас відвідати клуби за інтересами при відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру. Тут ви зможете провести час з користю, спробувати нову і незвичну для себе справу. Заняття в таких клубах сприяють згуртованості людей та розкриттю нових граней їхньої особистості.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього