Тільки половина кримінальних проваджень потрапило до суду у 2014 році на Хмельниччині
Участь у засіданні колегії прокуратури Хмельницької області за підсумками роботи у 2014 році взяли прокурорсько-слідчі працівники апарату, міськрайонні прокурори та їхні заступники.Тільки половина кримінальних проваджень потрапило до суду у 2014 році на Хмельниччині
Участь у засіданні колегії прокуратури Хмельницької області за підсумками роботи у 2014 році взяли прокурорсько-слідчі працівники апарату, міськрайонні прокурори та їхні заступники.

Як зазначив прокурор області Олег Синишин, усі організаційно-практичні заходи були спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності, забезпечення відшкодування завданих збитків.

Зокрема, торік прокурорами здійснено процесуальне керівництво більше ніж у 21 тисячі кримінальних проваджень, а підтримано державне обвинувачення у майже 5 тисячах.

На захист прав і свобод громадян та державних інтересів розпочато 116 кримінальних проваджень, половину з яких направлено до суду. За результатами розгляду документів прокурорського реагування до відповідальності притягнуто понад 1,7 тисячі посадовців органів державної влади та місцевого самоврядування. За прокурорського втручання відшкодовано 27,5 млн. гривень, з яких більше 4 мільйонів – до бюджету і понад мільйон – пенсій, стипендій та інших соціальних виплат для дітей. Судами задоволено півтисячі прокурорських позовів на суму майже чверть мільярда гривень. Попереджено незаконне надання земельних ділянок площею 13,5 тисячі гектарів, загальна вартість яких становить 240 млн. гривень, а також реально повернуто 5,5 тисячі гектарів земель на суму понад 150 млн. гривень.

У минулому році активізовано роботу і з протидії корупції та організованій злочинності. Правоохоронцями регіону викрито 5 злочинних угрупувань, у тому числі одне з корупційними зв’язками. До суду направлено 37 кримінальних проваджень цієї категорії, 107 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення. За результатами їх судового розгляду, до адміністративної та кримінальної відповідальності уже притягнуто більше 110 осіб.
Водночас, незважаючи на досягнуті результати, робота органів прокуратури на окремих напрямах потребує посилення. Про це зауважив Олег Синишин керівникам структурних підрозділів апарату та міськрайпрокурорам, зажадавши від них конкретних дій на усунення недоліків.

Він наголосив присутнім, що перед працівниками прокуратури сьогодення і держава ставить низку важливих та складних завдань. Саме на їх вирішення колегією розроблено заходи, направлені на підвищення ефективності діяльності, зміцнення законності в області.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього