ТОВ «Домобудівна компанія»порушує вимоги безпекиДо Хмельницького окружного адміністративного суду направлено позов щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до ТОВ «Домобудівна компанія», а саме заборонити експлуатацію будівельного майданчика по вулиці Озерній, 3 в місті Хмельницькому.До Хмельницького окружного адміністративного суду направлено позов щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до ТОВ «Домобудівна компанія», а саме заборонити експлуатацію будівельного майданчика по вулиці Озерній, 3 в місті Хмельницькому.

За результатами проведеної планової перевірки стану охорони праці та промислової безпеки виробничого об’єкту ТОВ «Домобудівний комбінат» виявлено ряд порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, які створюють загрозу життю та здоров’ю працюючих.

Зокрема, встановлено, що на будівельному майданчику не встановлено сигнальне огородження зони потенційно небезпечних факторів. Захисний козирок на вході до робочої зони будинку встановлено з порушенням вимог державних будівельних норм (неналежний кут нахилу). Не проведено випробування драбини для входу на робочі помости, застосовуються саморобні драбини зі спрощеними тятивами. Не огороджені небезпечні ділянки в зоні робіт на висоті. Не встановлено страхувальні канати на робочому місці при муруванні стін на висоті більше ніж 1,3 м і на відстані менше 2 м від перепаду по висоті. Не змонтовані захисні настили у ліфтових шахтах на кожному поверсі. Огородження технологічних отворів в шахтах ліфтів будинку проведено без їх закріплення. Працівники не забезпечені засобами індивідуального захисту при виконанні робіт на висоті (запобіжними поясами).

Також допускається можливість падіння цегли з другого поверху будівлі при її складуванні. Не встановлено огорожі на змонтованих сходових маршах. Не встановлена огорожа приямка для завантажування ковшів біля шнекової змішувальної машини тощо.

За матеріалами: Територіального управління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього