ТОВ «МТМ» через суд заборонять експлуатацію електрогосподарства До Хмельницького окружного адміністративного суду направлено позов щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до ТОВ «МТМ» (м. Хмельницький), а саме заборонити експлуатацію електрогосподарства.
До Хмельницького окружного адміністративного суду направлено позов щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до ТОВ «МТМ» (м. Хмельницький), а саме заборонити експлуатацію електрогосподарства.

За результатами проведеної перевірки виявлено ряд порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, які створюють загрозу життю та здоров’ю працюючих. Зокрема, інспектором теруправління Держгірпромнагляду встановлено, що на підприємстві не призначено особу відповідальну за електрогосподарство, яка пройшла навчання та перевірку знань з електробезпеки згідно чинного законодавства. Не ведеться електротехнічна документація та не проведено опосвідчення стану безпеки електроустановок.

Також на підприємстві не укомплектовано електроустановки випробуваними діелектричними засобами захисту у встановленому порядку. Відсутній журнал обліку, перевірки та випробування діелектричних засобів захисту тощо.

За матеріалами: Територіального управління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього