ТОВ "Шепетівка  Енергоінвест" оштрафоване за спробу "нагрітись" на споживачах
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ \”Шепетівка Енергоінвест\” на 8 тис. грн за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.ТОВ "Шепетівка  Енергоінвест" оштрафоване за спробу "нагрітись" на споживачах
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ \”Шепетівка Енергоінвест\” на 8 тис. грн за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.
Відділення встановило, що товариство не здійснило споживачам перерахунки оплати послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води згідно рішення рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 31 березня 2014 року No52 про дострокове припинення опалювального сезону 2013-2014 року з 1 квітня.
Відповідно до чинного законодавства, якщо надання послуг з централізованого опалення розпочалося пізніше встановленого строку, або опалювальний сезон достроково закінчився, а також за наявності перерв у наданні послуг, що перевищують допустимий строк (12 годин на добу один раз на місяць), за надання таких послуг при відсутності квартирних та будинкових засобів обліку теплової енергії проводиться перерахунок плати послуг.
Виконавець послуг зобов\’язаний протягом місяця, що настає за розрахунковим, провести перерахунок розміру плати за ненадані або надані в неповному обсязі послуги, зниження якості, незалежно від наявності заборгованості за надані послуги.
У вересні 2014 року виконавчий комітет Шепетівської міської ради звернувся до Відділення щодо нездійснення ТОВ \”Шепетівка Енергоінвест\” перерахунку оплати послуг.
В ході розгляду справи товариство провело перерахунки споживачам за послуги з централізованого опалення через дострокове припинення опалювального сезону 2013-2014 року на загальну суму 633 тис. грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього