Традиційні церемонії на Водохрещення з Південного Буга переносяться на Дубівське водосховище
\”У зв’язку з ремонтом набережної рівень води у Південному Бузі значно знизився, купатися там небезпечно. Тому відповідні умови для проведення церемонії освячення води та традиційного купання організовують поблизу гідротехнічної споруди водосховища Дубово-1 на вулиці Раскової\”, – інформує сайт Хмельницької міської ради.Традиційні церемонії на Водохрещення з Південного Буга переносяться на Дубівське водосховище
\”У зв’язку з ремонтом набережної рівень води у Південному Бузі значно знизився, купатися там небезпечно. Тому відповідні умови для проведення церемонії освячення води та традиційного купання організовують поблизу гідротехнічної споруди водосховища Дубово-1 на вулиці Раскової\”, – інформує сайт Хмельницької міської ради.
19 січня з 7.00 до 16.00 усі охочі можуть завітати на правий берег водойми та в безпечних і комфортних умовах зануритися у крижану хрещенську воду.
Для безпеки відвідувачів буде організовано охорону громадського порядку та чергування рятувальників, пригощатимуть гарячим чаєм та кавою.
Для зручності хмельничан від пожежної частини до місця проведення заходів – курсуватиме безкоштовний автобус. До пожежного депо, яке розташоване на вулиці Купріна, можна доїхати тролейбусом №15, комунальними автобусами №11 та №3, маршрутними таксі №29, №49, №25, №25а.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього