Тракториста «МРІЇ» Президент нагородив орденом «За мужність»
Бійці, які відстоюють цілісність України в зоні АТО, ризикуючи власним здоров’ям, а нерідко й життям, заслуговують на особливу вдячність та повагу. Сьогодні хлопці чи не з кожного, навіть малого, містечка чи села несуть службу на сході держави або вже відслужили встановлений термін у лавах збройних сил України. Всі вони – сучасні герої, про подвиг яких ми ніколи не забудемо.
Тракториста «МРІЇ» Президент нагородив орденом «За мужність»
Бійці, які відстоюють цілісність України в зоні АТО, ризикуючи власним здоров’ям, а нерідко й життям, заслуговують на особливу вдячність та повагу. Сьогодні хлопці чи не з кожного, навіть малого, містечка чи села несуть службу на сході держави або вже відслужили встановлений термін у лавах збройних сил України. Всі вони – сучасні герої, про подвиг яких ми ніколи не забудемо.

Зрозуміло, що виконати свій громадянський обов’язок випало і багатьом працівникам Агрохолдингу «МРІЯ», адже Компанія є одним з найбільших роботодавців у області. Особливої честі удостоївся тракторист виробничого блоку «Збараж» Пасічник Тарас Петрович. Його за достойну службу та бойові заслуги Президент в 2015 році вшанував почесною відзнакою – Орденом «За мужність» ІІІ ступеня. «МРІЯ», як і всі земляки, пишається військовими подвигами свого співробітника, та засвідчує пану Тарасу особливу шану.

Мобілізували Тараса Пасічника до лав ЗСУ 1-го серпня 2014 року, службу він ніс протягом цілого року у 80-ій Десантно-штурмовій бригаді. За цей час йому довелось побувати в багатьох гарячих точках на сході країни. Учасник АТО розповідає: «Орден Президент вручив мені за бойову операцію в районі Металіста, цей населений пункт – передмістя Луганська. Там загинуло дуже багато наших хлопців. Окрім Металіста обороняв Луганську ТЕС у м. Щастя, а також Луганський аеропорт. Весь період аж до 13-го лютого 2015 року (до Мінських угод) велися безперервні обстріли щодня, тож можна сказати, що вся територія була суцільною «гарячою точкою». В травні нас відправили на полігон спочатку в Житомир, а згодом у Львів, звідти ми переганяли на схід військову техніку», – говорить Тарас. Після того, як навчили новобранців та підготували собі заміну, бійці 80-ої бригади демобілізувалися. Повернувся додому, до мирного життя і Тарас Пасічник, зараз продовжує працювати.

Варто зазначити, що Тарас – не поодинокий приклад працівника Агрохолдингу, який з честю виконав свій громадянський обов’язок і поніс службу в лавах Української армії під час проведення АТО. Таких в Компанії назбирається близько трьох десятків. Всім їм Агрохолдинг хоче висловити особливу вдячність та повагу, згадавши кожного поіменно: Гавриленко Сергій Анатолійович, Чичун Сергій Васильович, Казюк Юрій Тодорович, Демборинський Павло Богданович, Якимець Олександр Володимирович, Мартюк Василь Іванович, Сеньків Володимир Михайлович, Білоус Олександр Васильович, Головко Олександр Іванович, Карпів Степан Михайлович, Павлинів Петро Іванович, Трух Іван Степанович, Ойойко Олександр Анатолійович, Павленко Олександр Анатолійович, Кавка Ярослав Ярославович, Голяш Богдан Євгенович, Смачило Григорій Володимирович, Чебан Олександр Іванович, Олієвський Володимир Іванович, Свердоляк Руслан Васильович, Драгулян Микола Борисович, Марченко Олександр Іванович, Крушельник Ігор Петрович, Зима Дмитро Дмитрович, Дутчак Віктор Ярославович. А ще – багато пайовиків «МРІЇ», їхніх родичів, близьких та знайомих. Хочеться подякувати тим, хто вже відслужив та повернувся додому, і висловити підтримку тим, хто ще перебуває в зоні бойових дій: дякуємо вам, ви – справжні герої!

З самого початку проведення Антитерористичної операції «МРІЯ Агрохолдинг» як соціально відповідальна Компанія активно виділяє кошти на допомогу бійцям АТО в рамках своєї соціальної політики. З приходом нового керівництва Компанії стаття «Допомога на АТО» була закріплена в соціальному бюджеті Агрохолдингу на постійній основі як обов’язкова та пріоритетна. У 2014 році загальна сума коштів, виділена у цьому напрямку, становила 540 тис. грн., у 2015 – близько 2 млн. грн. благодійної допомоги, не враховуючи всіх інших соціальних проектів та ініціатив Агрохолдингу «МРІЯ». На цю суму Компанія «МРІЯ Агрохолдинг» передала в зону АТО продукти харчування, закупила амуніцію, взуття, спальні мішки, обладнання, запчастини, медикаменти, пальне, придбала і відремонтувала військову техніку тощо. Також спрямована матеріальна допомога на лікування поранених та поховання загиблих бійців у різних районах шести областей, в яких Агрохолдинг здійснює свою виробничу діяльність. Всього від початку війни «МРІЯ» виділила більше 2,5 млн. на допомогу в проведенні АТО.

Серед найбільших проектів, реалізованих за фінансового сприяння Компанії, – виготовлення безпілотника для дальньої аеророзвідки в зоні АТО вартістю 70 тис. грн., розмитнення та доставка до лікарень та реабілітаційних центрів Західної України дороговартісного медичного обладнання з Європи, купівля двох позашляховиків та підтримка багатьох волонтерських ініціатив.

«На цьому допомога Агрохолдингу в проведенні АТО не припиняється. «МРІЯ» спрямовує по 10 грн. з кожного гектара землі в обробітку на потреби військових, що в масштабах Компанії – дуже значні суми коштів. Всі ми надіємося на припинення конфлікту на сході України, і зі своєї сторони, як соціально відповідальна Компанія, ми робимо все можливе, щоб пришвидшити настання миру в країні», – зазначає Начальник соціально-інвестиційного відділу «МРІЇ» Василь Мартюк. Він розповів: «Я сам служив протягом 2014 року в Збройних силах, і знаю, що держава не може забезпечити бійців усім необхідним в потрібній кількості. А ми, в свою чергу, не можемо залишити своїх захисників напризволяще. Тому на допомогу від «МРІЯ Агрохолдинг» для потреб АТО наші військові можуть сміливо розраховувати і надалі, аж поки війна не закінчиться».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього