Тренер луганського «ЛТК» вважає, що перемога хмельницького «Спортлідера+» є закономірноюПісляматчеві коментарі головного тренера «телефоністів» Романа Ковальчика.
– Перш за все, як прийнято, хочу привітати команду суперника із заслуженими трьома очками. Вони добилися її завдяки великому бажанню перемогти. Цього не можу сказати про свою команду. Мої гравці сьогодні грали як з-під палки, розслаблено. А цього їм з їхньою майстерністю ще рано робити. Гра була дуже цікавою для вболівальників, бойова. Я думаю, вболівальники отримали багато задоволення.Післяматчеві коментарі головного тренера «телефоністів» Романа Ковальчика.
– Перш за все, як прийнято, хочу привітати команду суперника із заслуженими трьома очками. Вони добилися її завдяки великому бажанню перемогти. Цього не можу сказати про свою команду. Мої гравці сьогодні грали як з-під палки, розслаблено. А цього їм з їхньою майстерністю ще рано робити. Гра була дуже цікавою для вболівальників, бойова. Я думаю, вболівальники отримали багато задоволення.

Що завадило команді досягти результату?

– Ці хлопці молоді. У першому голі Дзюба недограв. Молоді хлопці помилялися. А далі не реалізовували моменти. Гравці, яких ми рахуємо старшими і вони повинні брати на себе гру — Пічкуров, Вершинін інші, — грають на одному рівні із молодшими. Два воротарі повністю неготові до гри, дуже погано зіграли. Це все загалом вплинуло на результат. Як кажуть, бажання б\’є клас. Сьогодні бажання у хмельничан було набагато більше, ніж у моїх хлопців і закономірно, що вони сьогодні перемогли.

Порівняно із попередніми матчами, ви помітили якісь зміни у «Спортлідера+»?

– Перша зміна — хлопці грали із більшим бажанням. А за такий проміжок часу щось кардинально змінити нереально. Можна лише психологічно мотивувати гравців, що і зробив ваш тренер. Молодці. Перша гра і одразу перемога. Наша поразка закономірна.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього