Третього липня у Хмельницькому перебуватиме пам'ятний знак до 365 річниці Конотопської битви.
Цей камінь – символ перемоги війська козацького під орудою гетьмана Івана Виговського над армією Московського царства, яка відбулась 365 років тому.Третього липня у Хмельницькому перебуватиме пам'ятний знак до 365 річниці Конотопської битви.
Цей камінь – символ перемоги війська козацького під орудою гетьмана Івана Виговського над армією Московського царства, яка відбулась 365 років тому.

28 червня в Києві, на Хрещатику, Святійший патріарх Київський і всієї України-Руси Філарет освятив пам’ятний знак ювілейної дати Конотопської битви. З того часу він подорожує Україною. Хмельницький приймає естафету від Тернополя. Пам’ятний знак на честь Конотопської битви встановлять на місті події, у Конотопі, його відкриття відбудеться вже 11 липня.

З цієї нагоди о 14.00, на майданчику перед кінотеатром ім. Т.Шевченка (вул. Проскурівська, 40), відбудеться тематичний захід. Участь у ньому візьмуть керівники міста і області, керуючий Хмельницькою єпархією Української православної церкви Київського патріархату, Митрополит Хмельницький і Кам`янець-Подільський Антоній, представники козацтва, громадськість міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього