Три дні  фори, або Як влада Хмельницького хворим допомагатиме
У палатах інтенсивної терапії та реанімаційному відділенні перших три дні перебування хворого будуть безплатними для пацієнта, але не безкоштовними для міського бюджету.Три дні  фори, або Як влада Хмельницького хворим допомагатиме
У палатах інтенсивної терапії та реанімаційному відділенні перших три дні перебування хворого будуть безплатними для пацієнта, але не безкоштовними для міського бюджету, а відтак і для платників податків до обласного центру, які наповнюють оту міську скарбницю.
Трохи помудрувавши над бюджетом Хмельницького, місцеві чиновники, завдяки впровадженню в життя норм закону про бюджетну децентралізацію в нашій державі, знайшли ресурс, аби до 12 мільйонів, передбачених на придбання медикаментів для муніципальних закладів медицини в базовому бюджеті, докинути ще 11 мільйонів гривень на необхідні ліки для хворих, котрі потрапляють в ургентному порядку в травмпункти, реанімаційні відділення та палати інтенсивної терапії.
Разом з тим, у міськвиконкомі запевняють, що про вартісні медпрепарати річ не йде. Їх, як і раніше, хворим, або ж їхнім родичам, доведеться купувати за власний кошт. Разом тим, по рентгенівську плівку більше шкандибати в аптеки, що розташовані на територіях медзакладів, запевняють у міській раді, не доведеться. Принаймні, цього року точно. На її закупівлю кошти в міській казні теж заклали у бюджет розвитку 2016.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього