Після позачергових виборів до українського парламенту щонайменше три міста на Хмельниччині можуть залишитися «обезглавлені». Адже аж три міських голови вирішили балотуватися у депутати Верховної Ради України
Три міста на Хмельниччині можуть залишитися без міських голів

Після позачергових виборів до українського парламенту щонайменше три міста на Хмельниччині можуть залишитися «обезглавлені». Адже аж три міських голови вирішили балотуватися у депутати Верховної Ради України.

Зокрема, Центральна виборча комісія уже зареєструвала кандидатами у депутати Хмельницького міського голову Сергія Мельника та Старокостянтинівського міського голову Миколу Мельничука. Перший балотуватиметься у 187 виборчому округу (місто Хмельницький), другий – у 191 виборчому округу (місто Старокостянтинів, Старокостянтинівський, Старосинявський, Летичівський, Деражнянський та Віньковецький райони). І Сергій Мельник, І Микола Мельничук є членами партії «Батьківщина». Утім, у депутати вони ідуть як самовисуванці.
Три міста на Хмельниччині можуть залишитися без міських голів
Три міста на Хмельниччині можуть залишитися без міських голів

Щоправда, хмельницького мера «Батьківщина» таки вирішила підтримувати під час парламентських перегонів. Принаймні, про це заявив голова Хмельницької обласної організації партії «Батьківщина» Валерій Лесков, який є ще й депутатом Хмельницької міської ради, та був секретарем Хмельницької міської ради під головуванням Сергія Мельника. Але згодом виявилося, що не уся хмельницька «Батьківщина» готова підтримувати Сергія Мельника. Зокрема, голова міської організації партії «Батьківщина», колишній народний депутат України Левко Бірюк назвав рішення Мельника балотуватися у депутати Верховної Ради аморальним вчинком по відношенню до хмельничан, яким, під час обрання мером, обіцяв служити до кінця терміну. А зараз, коли в країні така важка ситуація, покидає місто, можна сказати, напризволяще.

Крім того, за неофіційною інформацією, яка стала відома «Подільська.info», Сергій Мельник хотів отримати на виборах підтримку від президентської партії «Блок Петра Порошенка». Кажуть, голова штабу Порошенка у Хмельницькій області, бізнесмен Михайло Гвоздьов навіть возив Мельника до столиці. Але Президент відмовив меру в підтримці, і той вирішив іти на вибори як самовисуванець. Натомість Блок Петра Порошенка виставив у тому окрузі свою кандидатуру – хмельничанина, який сьогодні працює адвокатом у столиці Віталія Мовчана. Останній у 2012 році уже балотувався до парламенту у Хмельницькому від партії «УДАР Віталія Кличка».

Щодо Миколи Мельничука, то його конкурентом від партії «Батьківщина» буде Богдан Теленько, редактор газети Хмельницької міської ради «Проскурів».

Три міста на Хмельниччині можуть залишитися без міських голів
Ще один мер, який зібрався проміняти мерське крісло на депутатський мандат, є міський голова міста Славута Василь Сидор. Але йому «пощастило» більше. Він, на відміну від своїх колег та однопартійців, балотуватиметься до Верховної Ради по 190 виборчому округу (Славута, Шепетівка, Полонне) як висуванець партії «Батьківщина».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього