Три подолянина задекларували мільйонні статки
Наразі вже 2354 особи подали декларації про майновий стан та доходи. Загальна сума задекларованих прибутків складає 102,5 мільйона гривень. Про активи у понад 1 мільйон гривень прозвітували 3 громадянина. Двом мешканцям області такі прибутки приніс продаж майна, ще одному – отримана спадщина. Оподаткування мільйонерів принесе до бюджету 328 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.Три подолянина задекларували мільйонні статки
Наразі вже 2354 особи подали декларації про майновий стан та доходи. Загальна сума задекларованих прибутків складає 102,5 мільйона гривень. Про активи у понад 1 мільйон гривень прозвітували 3 громадянина. Двом мешканцям області такі прибутки приніс продаж майна, ще одному – отримана спадщина. Оподаткування мільйонерів принесе до бюджету 328 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Загалом за попередніми деклараційними розрахунками місцеві бюджети Хмельниччини мають отримати 4,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

Також 865 подолян скористалися правом на отримання податкової знижки. До повернення із бюджету підлягає 1,1 мільйона гривень.

У ДФС Хмельниччини інформують, що декларувати необхідно ті доходи, з яких при їх нарахуванні чи сплаті не утримувався податок на доходи фізичних осіб.

Декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2014 році, краяни можуть надати у зручний для себе спосіб.

Власне, декларація може бути подана до податкових інспекцій регіону особисто громадянином чи уповноваженою на це особою, або ж надіслана традиційною поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Також повідомити податківців про власні активи мешканці краю можуть і за допомогою сучасних інформаційних технологій. Адже це можна зробити в електронній формі через мережу Інтернет. Цьогоріч декларації у \”цифрі\” вже надали 115 подолян.

Якщо ж хтось бажає надіслати декларацію традиційною поштою, то зробити це необхідно не пізніше, ніж за десять днів до настання дедлайну деклараційної кампанії, тобто до 20 квітня 2015 року.

Нагадаємо, подоляни, які зобов’язані прозвітувати про минулорічні статки, мають це зробити до 30 квітня 2015 року. Ті ж краяни, які бажають скористатись правом на податкову знижку, можуть подати декларацію до 31 грудня 2015 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього