Три жінки і чоловік побились біля кафеУ Хмельницькому близько пів на четверту годину ранку працівники наряду групи затримання Державної служби охорони отримали повідомлення від чергової пульту централізованого спостереження. Виявилося, що тривожною кнопкою скористалися працівники охоронюваного кафе, що розташоване в мікрорайоні Виставка.

Вже за мить держохоронці прибули на місце виклику і побачили, що біля закладу, з якого кілька хвилин тому надійшов тривожний сигнал, відбувається бійка між чотирма особами – трьома жінками і чоловіком. Забіяки були настільки «захоплені» розмахуванням кулаками, що не реагували на вимогу припинити хуліганські дії. Дотримуючись заходів особистої безпеки та діючи професійно грамотно, працівники ДСО затримали учасників бійки.Три жінки і чоловік побились біля кафеУ Хмельницькому близько пів на четверту годину ранку працівники наряду групи затримання Державної служби охорони отримали повідомлення від чергової пульту централізованого спостереження. Виявилося, що тривожною кнопкою скористалися працівники охоронюваного кафе, що розташоване в мікрорайоні Виставка.

Вже за мить держохоронці прибули на місце виклику і побачили, що біля закладу, з якого кілька хвилин тому надійшов тривожний сигнал, відбувається бійка між чотирма особами – трьома жінками і чоловіком. Забіяки були настільки «захоплені» розмахуванням кулаками, що не реагували на вимогу припинити хуліганські дії. Дотримуючись заходів особистої безпеки та діючи професійно грамотно, працівники ДСО затримали учасників бійки.
Як згодом розповіла працівниця закладу, дані особи певний час відпочивали в кафе. Згодом, коли між ними виник конфлікт, всі вийшли на вулицю, де й почалася штовханина. Зрозумівши, що власними силами персонал закладу не зупинить агресивних забіяк, було вирішено натиснути тривожну кнопку ДСО.

На щастя, держохоронці миттєво прибули на місце спрацювання та вгамували і затримали трьох молодих жінок та 30-річного чоловіка. Що не поділили між собою дані особи наразі з’ясовують правоохоронці Зарічанського відділу міліції. Саме туди було доставлено забіяк після медичної експертизи для з’ясування стану алкогольного сп’яніння.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього