Тривають ремонтні роботи у Волочиській районній лікарні і не тількиГолова облдержадміністрації Василь Ядуха у ході робочого візиту у Волочиський район ознайомився із ходом ремонтних робіт у хірургічному відділенні центральної районної лікарні.Тривають ремонтні роботи у Волочиській районній лікарні і не тількиГолова облдержадміністрації Василь Ядуха у ході робочого візиту у Волочиський район ознайомився із ходом ремонтних робіт у хірургічному відділенні центральної районної лікарні.
За його словами, за кілька останніх років на капітальний ремонт відділень центральних районних лікарень виділено понад 6,5 мільйонів гривень.
\”Капітально відремонтовано травматологічне та дитяче відділення Деражнянської ЦРЛ. Останнє, до слова, по своїй якості і наповненню відповідним обладнанням Уповноважений Президента з прав дитини визнав чи не найкращим в державі. Серйозно відремонтовано гінекологічне відділення Славутської лікарні, пологове та хірургічне Ярмолинецької, хірургічне Дунаєвецької ЦРЛ та інші. Ця робота продовжується», – сказав Василь Ядуха.
Зроблено капітальний ремонт та реконструкцію 6 дільничних лікарень, 9 лікарських амбулаторій, 30 фельдшерсько-акушерських пунктів, 11 ФАПів переведено в нові приміщення. Щодо медичного обладнання, то за останні кілька років, за словами очільника краю, в рамках виконання обласних програм його закуплено на суму понад 16 мільйонів гривень.
Василь Ядуха також оглянув будівництво каплиці, яка споруджується поблизу лікарні за кошти групи компаній «ВІТАГРО» та за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка. Освячення каплиці заплановано на 17 грудня поточного року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього