Тривають роботи по створенню сучасних центрів адміністративних послуг Наразі добігають завершення ремонтні роботи, укомплектування меблями та офісною технікою приміщення центру надання адміністративних послуг у Старокостянтинівському районі.Тривають роботи по створенню сучасних центрів адміністративних послуг Наразі добігають завершення ремонтні роботи, укомплектування меблями та офісною технікою приміщення центру надання адміністративних послуг у Старокостянтинівському районі.
Про центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Україні говорять давно.
У такому центрі мають об’єднати різні підрозділи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування задля зручного та швидкого обслуговування жителів за принципом «єдиного офісу» та «єдиного вікна». За задумом, такий центр має працювати шість днів на тиждень та без перерви на обід, щоб жителі району могли звернутися туди у зручний для себе час.
Голова районної державної адміністрації Олександр Островський до створення центру підійшов з особливою відповідальністю. \”Починати будь-яку справу потрібно із усвідомлення того, для чого ми це робимо, – говорить він. – Необхідно бачити кінцеву мету і усі дії скоординовувати на результат. Президент України і уряд ініціювали створення ЦНАПів для того, щоб забезпечити комфортні умови для українців у сфері отримання будь-яких послуг, зменшити бюрократичну тяганину і тим самим покращити життя українців. Ми, виконуючи доручення Президента України, в Старокостянтинівському районі створюємо невеличке вікно в Європу\”, – наголошує посадовець.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього