Тривають зйомки хмельницького телешоу «Я Артист»Незабаром кожен телеглядач зможе оцінити, скільки талантів проживає у місті Хмельницькому та області: в найближчий час на телеканалі «Поділля-центр» розпочнеться трансляція хмельницького шоу «Я Артист».Незабаром кожен телеглядач зможе оцінити, скільки талантів проживає у місті Хмельницькому та області: в найближчий час на телеканалі «Поділля-центр» розпочнеться трансляція хмельницького шоу «Я Артист».

Проект розпочав роботу восени 2013 року, були проведені кастинги, за результати котрих талановиті учасники потрапили до півфіналів. Як саме відбувались кастинги та півфінали? глядачі зможуть побачити у найближчих ефірах. Планується, що вітчизняне телевізійне шоу буде демонструватись раз на тиждень у вихідний день. Фінал проекту відбудеться у форматі гала-концерту, його проведення анонсоване на середину березня 2014 року.

За попередніми даними, участь у гала-концерті буде приймати один з тренерів телепроекту «Голос країни». А для визначення переможця проекту «Я Артист» заплановане проведення sms-голосування.

За матеріалами: блогу “Інформаційний Хмельницький”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього