Трьох кам’янчан зловили на вандалізмі у Тернопільській області
До Гусятинського відділення поліції звернулися жителі села Городиця. Люди помітили на місцевому кладовищі невідомих осіб і, побоюючись що це можуть бути вандали, попросили правоохоронців перевірити, хто нишпорить сільським цвинтарем.Трьох кам’янчан зловили на вандалізмі у Тернопільській області
До Гусятинського відділення поліції звернулися жителі села Городиця. Люди помітили на місцевому кладовищі невідомих осіб і, побоюючись що це можуть бути вандали, попросили правоохоронців перевірити, хто нишпорить сільським цвинтарем, інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.
Як розповів керівник гусятинської поліції Олег Білобровець, правоохоронцям вдалося взяти на гарячому трьох молодих людей, серед яких – неповнолітній. Усі – жителі Кам‘янця-Подільського Хмельницької області. Як з’ясувалося, гастролери займалися незаконною заготівлею металобрухту. Зі сміттєзвалища городницького кладовища вони набрали залишків огорож, металевих каркасів похоронних вінків та іншого залізяччя майже двісті кілограмів. Правоохоронці перевіряють, чи не викрадали гастролери металевих виробів з могил, повідомляє Наш день.
Наразі розпочато кримінальне провадження за статтею 213 Кримінального кодексу України – порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом. Арештовано автомобіль «Газель» з допомогою якого підозрювані здійснювали перевезення металу. Тривають слідчі дії.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на