Трьом юнакам з Хмельниччини доведеться відповідати за вчинення серії крадіжок із продуктових магазинів
Заради розваги молодики обікрали 3 магазини у Хмельницькому. Винесли гроші та продукти харчування: ковбасу, шоколад і навіть жуйки.
Знайомі юнаки з Хмельницького та Волочиського районів зустрілись в обласному центрі і вирішили відсвяткувати цю подію. Під час застілля в компанії визріла думка пограбувати продуктовий кіоск. Підозрювані без проблем «впорались» з пластиковими ролетами, проникли всередину кіоску та викрали з каси 200 гривень, а ще прихопили 6 палок ковбаси «на закуску».Трьом юнакам з Хмельниччини доведеться відповідати за вчинення серії крадіжок із продуктових магазинів
Заради розваги молодики обікрали 3 магазини у Хмельницькому. Винесли гроші та продукти харчування: ковбасу, шоколад і навіть жуйки.
Знайомі юнаки з Хмельницького та Волочиського районів зустрілись в обласному центрі і вирішили відсвяткувати цю подію. Під час застілля в компанії визріла думка пограбувати продуктовий кіоск. Підозрювані без проблем «впорались» з пластиковими ролетами, проникли всередину кіоску та викрали з каси 200 гривень, а ще прихопили 6 палок ковбаси «на закуску».
Через декілька годин їм виявилось цього замало, тож таким же чином вони проникнули в інший кіоск, звідки винесли уже 1200 гривень. Прогулявши до ранку на ці гроші, хлопці роз’їхались по домівках.
Свої пригоди продовжили наступного дня. І знову проникли у продуктовий магазин. Грошей в касі майже не було, тож юнаки вирішили «взяти товаром» і винесли звідти все, що бачили, а це мобільні стартові пакети, продукти харчування і навіть жуйки.
Порушникам інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років. До речі, один із юнаків раніше вже скоював подібні злочини і наразі за рішенням суду перебуває на іспитовому строкові.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього