Трьом жителькам Шепетівського району вручили посвідчення «Мати-героїня»
Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції.

Трьом жителькам Шепетівського району вручили посвідчення «Мати-героїня»
Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції.

Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків.

Нещодавно Указом Президента України за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня» Шикерук Наталії Едуардівні – матері семи дітей (с.Плесна), Заблоцькій Валентині Мечиславівні – матері семи дітей (с.Червоний Цвіт) та Роговській Антоніні Едвартівні – матері семи дітей (с.Червоний Цвіт).

З метою вшанування, вручення посвідчень і нагрудних знаків матерям-героїням, 4 лютого 2016 року заступник голови Шепетівської райдержадміністрації Наталія Собчук відвідала села Плесну та Червоний Цвіт.

На урочистості до простого селянського обійстя Шикеруків завітало чимало гостей. Окрім керівників з району, – сільський голова Микола Павлюк та директор Плесенької ЗОШ Тетяна Капелюх. На адресу Наталії Едуардівни звучали слова вітань, подяки за належне виховання дітей. «Замість слави та кар’єрного росту Ви здобули іншу гордість – називатися мамою, присвятили дітям усю себе, все своє життя», – сказала у вітанні Наталія Собчук та вручила посвідчення «Мати-героїня».

Не зважаючи на непрості життєві та побутові умови, родина Шикеруків почувається щасливою. Адже вони – разом, а тому сильні та витривалі у будь-яких обставинах.

Цього ж дня у сільському клубі села Червоний Цвіт відбулось справжнє святкове дійство, яке створили аматори художньої самодіяльності під керівництвом Андрія Сідлецького. Привітати Валентину Заблоцьку та Антоніну Роговську з почесним званням «Мати-героїня», а разом із тим і порадіти за своїх односельчан прибули сільський голова Микола Ткачук, директор Червоноцвітської школи Світлана Слісарчук та громада села.

У своєму виступі Наталія Собчук наголосила, що бути матір’ю нелегко, тим більше, коли в тебе п’ятеро і більше дітей. Звання є державним визнанням материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові, які вони вкладають у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров’я, часу, недоспаних ночей та переживань.

«Сьогодні я удостоєна честі вручити Вам від імені держави посвідчення «Мати-героїня». Впевнена, що до тих пір, поки в Україні вшановуватимуть матерів, до тих пір наша країна і суспільство матимуть гарні перспективи для розбудови і процвітання» – сказала Наталія Миколаївна.

Від імені голови Шепетівської райдержадміністрації В’ячеслава Петрова та голови районної ради Петра Дзяворука вона побажала матерям міцного здоров’я та щасливої долі дітям, адже здоров’я і щастя дітей – це спокій у серці матері. Висловила впевненість, що за їхньої підтримки ми зможемо збудувати міцну, квітучу і заможну державу, якою буде гордитися кожен українець. А також вручила посвідчення і квіти винуватцям торжества.

Сільський голова Миколи Ткачука також привітав багатодітних матерів із заслуженими відзнаками та наголосив, що громада може по справжньому пишатись тим, що на території сільської ради звання «Мати-героїня» уже отримали 46 жінок.

Нагороджені висловили щирі слова подяки Президентові України та керівництву району за визнання та привітання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього