Троє пенсіонерів Хмельницького стали жертвами грабіжників
Трьох пенсіонерів ошукали на суму близько 200 тисяч гривень «гастролери» із ЧеркащиниТроє пенсіонерів Хмельницького стали жертвами грабіжників
В одному із банків Хмельницького бабуся з дідусем вирішили відкрити депозит, аби забезпечити в майбутньому навчання онука. Через декілька років прийшов час забрати кошти та закрити рахунок. Сума набігла чимала — більше 60 тисяч гривень. Дізнались про це і шахраї, які «працювали» в парі — один спостерігав за клієнтами у фойє банку, а інший очікував їх знадвору. Грабувати серед вулиці на очах безлічі людей «гості» з Черкащини не хотіли, тож розробили свою заплутану схему.

Тож за сценарієм один вибігав попереду пенсіонерів та робив вигляд, ніби знаходив велику суму грошей, яку перед тим швидко діставав зі своєї кишені та кидав на землю. Далі чоловік пропонував поділитися «знахідкою» з бабусею та дідусем, які, за його словами, стали очевидцями і мають право на «свою частку».

Як відомо, гроші ніколи не бувають зайвими, тож літня пара з радістю слідувала за шахраєм, мабуть, забувши, що при собі у них велика сума грошей. Опинившись подалі від сторонніх очей, чоловік відрахував частину грошей і передав пенсіонерам. Але тут з’явився його спільник…

А далі ситуація набирала вже зовсім іншого вигляду, бо спільник брав все під свій контроль. Він звинувачував літню пару у крадіжці та вимагав оглянути їхні речі і, в результаті, забирав «свої» кревні, які насправді виявлялись щойно знятим депозитом. Та це ще не все. Далі його спільник виривав із рук гроші з пакетом та втікав із місця події.

У Хмельницькому 43-річний черкащанин та його 46-річний напарник за такою схемою ошукали трьох пенсіонерів і у всіх трьох випадках відібрали у потерпілих значні суми, які ті зняли з депозитів. Загальна сума — близько 200 тисяч гривень.

Зловмисникам не вдалося втекти на малу Батьківщину. Хмельницьким оперативникам вдалося встановити особи шахраїв та затримати їх. На майно злочинців було накладено арешт, що дало змогу повністю відшкодувати збитки потерпілим. Їх засуджено за ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Міськрада виграла суд і чекає, коли виконавча служба виселить Кольгоферів з підземки

Вчора суд виніс рішення – повернути нежитлові приміщення