Туристи та автомобілісти поповнили бюджет Хмельниччини більш як на півмільйона гривень
За підсумками одинадцяти місяців 2015 року на Хмельниччині сплачено 611 тисяч гривень туристичного збору та збору за паркування транспортних засобів.Туристи та автомобілісти поповнили бюджет Хмельниччини більш як на півмільйона гривень
За підсумками одинадцяти місяців 2015 року на Хмельниччині сплачено 611 тисяч гривень туристичного збору та збору за паркування транспортних засобів.
Варто зазначити, що обидва платежі наповнюють безпосередньо бюджети територіальних громад, повідомляють на сайті фіскальної служби. Водночас самі ж органи місцевого самоврядування приймають рішення про перелік місць справляння зборів та їх ставки. Передусім це стосується справляння туристичного збору. Адже за умови розвитку належної інфраструктури на Хмельниччині місцеві бюджети можуть отримувати від туризму значно більші додаткові надходження. Але й зараз, якщо всі податкові агенти сумлінно його перераховуватимуть в бюджет, варто сподіватися на додаткові кошти у місцевих скарбницях.
Зрештою, у цьому році темпи сплати туристичного збору у нашому краї становлять 149 відсотків. У переводі на гривневий еквівалент це означає, що любителі мандрів сплатили до місцевих бюджетів майже 300 тисяч гривен, що на 100 тисяч більше у порівнянні з торішнім показником.
Лідерами по наповненню місцевої казни за рахунок туристів та автомобілістів є міста Кам‘янець-Подільський та Хмельницький. Розвивають туризм у Славуті та Летичеві.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього