Туристи та автомобілісти поповнили місцеві бюджети Хмельниччини
За підсумками шести місяців 2016 року на Хмельниччині сплачено 296,3 тисяч гривень туристичного збору та збору за паркування транспортних засобів.Туристи та автомобілісти поповнили місцеві бюджети Хмельниччини
За підсумками шести місяців 2016 року на Хмельниччині сплачено 296,3 тисяч гривень туристичного збору та збору за паркування транспортних засобів.

Варто зазначити, що обидва платежі наповнюють безпосередньо бюджети територіальних громад. Водночас самі ж органи місцевого самоврядування приймають рішення про перелік місць справляння зборів та їх ставки. Передусім це стосується справляння туристичного збору. Адже за умови розвитку належної інфраструктури на Хмельниччині місцеві бюджети можуть отримувати від туризму значно більші додаткові надходження. Але й зараз, якщо всі податкові агенти сумлінно його перераховуватимуть в бюджет, варто сподіватися на додаткові кошти у місцевих скарбницях.

Зрештою, у цьому році темпи сплати туристичного збору у нашому краї становлять 162 відсотки. У переводі на гривневий еквівалент це означає, що любителі мандрів сплатили до місцевих бюджетів майже 200 тисяч гривен, що майже на 100 тисяч більше у порівнянні з торішнім показником.

Лідерами по наповненню місцевої казни за рахунок туристів та автомобілістів є міста Кам‘янець-Подільський та Хмельницький. Останнім часом спостерігається туристичний скачок у Меджибожі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього