Туристичний сезон у Кам’янці-Подільському почнуть у стилі ретро
Представники туристичної галузі міста вже обдумують концепцію відкриття сезону мандрівників-2016, що заплановане на 21-24 квітня.Туристичний сезон у Кам’янці-Подільському почнуть у стилі ретро
Основна родзинка цьогорічної презентації туристичного потенціалу – ретро-стиль. Під майданчик для втілення цієї ідеї, кажуть у департаменті гуманітарної політики Кам’янця, планується площа Вірменський ринок. Стати учасником відкриття турсезону і презентувати власну виставку ретро-автомобілів погодився тернопільський меценат-колекціонер Тарас Демкура.
Кам’янчанка Ольга Конюшенко проведе переговори з відомими фотографами і дизайнерами щодо організації лекцій, майстер-класів, модних показів у стилі першої пол. XX ст., повідомлє сайт podillya.tv. Учасниця проекту «Жива фортеця» Ірина Шухтуєва готова нашити за цей час ретро-костюми, які здаватимуться напрокат. Підключиться до цієї ідеї й картинна галерея виставкою фондових експонатів. А клуб поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція» – вечором українського танго.
Під відкриття турсезону голова ГО «Асоціація готельєрів та рестораторів» Анатолій Ковальський планує запустити проект з «оживлення» каньйону від тютюнової фабрики до Новопланівського мосту. Йдеться про відновлення пляжів, створення нових водних маршрутів. Готельєр упевнений, що нову туристичну «фішку» можна реалізувати упродовж кількох років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього