Туристичний збір на Хмельниччині сягнув 167 тисяч гривень
Традиційно на теренах області найбільше приваблює мандрівників древній Кам‘янець-Подільський, який у сумарному підрахунку додає до місцевої казни майже половину усіх туристичних надходжень.Туристичний збір на Хмельниччині сягнув 167 тисяч гривень
Традиційно на теренах області найбільше приваблює мандрівників древній Кам‘янець-Подільський, який у сумарному підрахунку додає до місцевої казни майже половину усіх туристичних надходжень.
На другому місці – Хмельницький, наповнюється місцева скарбниця за рахунок туризму також у Летичеві та Городку.
Загалом, як зазначають фахівці Державної фіскальної служби Хмельниччини, сплачених 167 тисяч гривень туристичного збору дорівнює аналогічному періоду минулого року. Як правило, сплачують його гості подільського краю під час поселення у готелях, приватних апартаментах тощо. З відпочивальників відраховують 1 відсоток від вартості проживання.
На сьогодні у територіальних органах Державної фіскальної служби зареєстровано майже сто суб\’єктів господарювання, що надають туристичні послуги і сплачують відповідний збір. Сплату туристичного збору найчастіше здійснюють податкові агенти – готелі, кемпінги, садиби зеленого туризму, квартирно-посередницькі організації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього