Туризм на Хмельниччині приніс до бюджету більше 60 тис. грн.
З початку нинішнього року місцеві бюджети Хмельниччини отримали 65,8 тисячі гривень туристичного збору. Номінальні темпи росту надходжень у порівнянні з відповідним періодом 2014 року забезпечено на рівні 113 відсотків, – повідомляють в управлінні оподаткування юридичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області.Туризм на Хмельниччині приніс до бюджету більше 60 тис. грн.
З початку нинішнього року місцеві бюджети Хмельниччини отримали 65,8 тисячі гривень туристичного збору. Номінальні темпи росту надходжень у порівнянні з відповідним періодом 2014 року забезпечено на рівні 113 відсотків, – повідомляють в управлінні оподаткування юридичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області.

Загалом на Хмельниччині з відпочивальників відраховують 1 відсоток від вартості проживання. На сьогодні у територіальних органах ДФС зареєстровано майже сто суб\’єктів господарювання, що надають туристичні послуги і сплачують відповідний збір.

Традиційно на теренах області найбільше приваблює мандрівників древній Кам‘янець-Подільський, який у сумарному підсумку додає до місцевої казни майже половину усіх туристичних надходжень. На другому місці – Хмельницький, наповнюється місцева скарбниця за рахунок туризму також у Летичеві, Городку, Славуті.

«Хмельниччина має унікальні туристичні можливості і перспективи, які потребують активної реалізації і підтримки територіальних громад, як на рівні міст, так і в тих селищах, де історія народу увіковічена в пам‘ятках історії та архітектури. Сподіваюсь, велелюдні та цікаві заходи з відкриття туристичного сезону 2015, які відбулися у Кам‘янці-Подільському та Меджибожі, ще більше відкриють українцям та закордонним гостям можливості пізнавального, подієвого, ділового, зеленого та екстремального туризму у нашому краї», – зазначив заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього