Турнір з боксу в Хмельницькому став підготовкою молоді до оборони Батьківщини
У місті Хмельницькому завершився турнір серед молоді пам`яті засновника обласної школи боксу, Євгена Кужельного.Турнір з боксу в Хмельницькому став підготовкою молоді до оборони Батьківщини
У місті Хмельницькому завершився турнір серед молоді пам`яті засновника обласної школи боксу, Євгена Кужельного. Всього участь у турнірі взяли понад сто спортсменів з трьох країн. За підсумками фіналів були визначені не лише призери змагань, які тепер мають змогу отримати спортивні звання, але й традиційно нагороджені боксери у номінаціях «Кращий спортсмен», «Воля до перемоги» та «Краща техніка».

Варто відзначити, що до організації турніру активно долучилося Громадське Формування «Подільська січ». Начальник штабу січовиків Юрій Рибак, коментуючи участь формування в організації змагань, підкреслив наступне: «Сьогодні це не просто спортові змагання, а реальна підготовка молоді до оборони нашої Батьківщини. І я дуже радію, що серед уболівальників багато дітей, молоді, що цікавиться та займається спортом. Адже Українська нація мусить бути здоровою духовно та тілесно».

Особливо приємно, що на фіналах змагань були присутні почесні гості та організатори турніру, а також запрошені бійці з зони АТО, колишні учасники цього турніру, а тепер – герої військової звитяги, які теж нагороджували юних переможців.

Зокрема, протягом усіх поєдинків у залі був присутній спортивний директор клубу «Українські отамани» Юрій Шевчук, який займається безпосереднім відбором спортсменів до складу «Отаманів». За словами Юрія: «Молодіжна збірна – це серйозна сходинка у шляху кожного боксера, а тому і ставлення до цієї команди дійсно має бути відповідним. Ми маємо уважно переглянути усі бої, чесно та об\’єктивно оцінити хлопців, їх техніку та навички, адже саме вони майбутній фундамент наших перемог і вже завтра представлятимуть Україну на «дорослих» рингах».
Турнір з боксу в Хмельницькому став підготовкою молоді до оборони БатьківщиниТурнір з боксу в Хмельницькому став підготовкою молоді до оборони Батьківщини

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього