Леонід Мазур влаштував творчий вечір ліричної пісні та поезії
«Одразу скажу, що в мене не ювілей, – так розпочав творчий вечір в обласному художньому музеї автор та виконавець пісень Леонід Мазур. – Просто зараз осінь. А осінь – це пора поетів… Виходиш у парк, дивишся на пожовкле листя, вдихаєш його запах, і народжуються вірші».Леонід Мазур влаштував творчий вечір ліричної пісні та поезії
«Одразу скажу, що в мене не ювілей, – так розпочав творчий вечір в обласному художньому музеї автор та виконавець пісень Леонід Мазур. – Просто зараз осінь. А осінь – це пора поетів… Виходиш у парк, дивишся на пожовкле листя, вдихаєш його запах, і народжуються вірші».
Творчий вечір Леоніда Мазура у Хмельницьку
Бард виконав пісні, написані ним на власну поезію, твори львівських поетів Грицька Чубая та Юрія Лазірка, а також подільських – Віталія Міхалевського, Йосипа Осецького, Марії Лисайчук, Ольги Лихогляд. Останні не лише прийшли на творчий вечір, а й зачитали власні твори. А пісня Леоніда Мазура на слова Марії Лисайчук у виконанні заслуженої артистки України Фатіми Чергіндзії стала приємним сюрпризом не лише для глядачів, а й для автора тексту.

Леонід Мазур почав займатися творчістю кілька років тому. Він купив гітару для сина, однак сам навчився на ній грати.

«На фестивалі «Розкуття» я познайомився з прекрасними бардами та літераторами, захопився українською поезією, почав сам писати», – згадує пан Леонід. – Деякі пісні народжуються легко і швидко, над іншими доводиться довго працювати. Тепер у моєму творчому доробку чимало пісень, якими хочеться поділитися із хмельничанами».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього