Тютюнові фабрики будуть виготовляти патрони
У період, який у Законі України \”Про мобілізацію\” називається \”особливим\” або \”воєнним\”, всі державні підприємства повинні працювати на потреби оборони країни, мобілізація торкнеться не лише громадян, а й заводи, фабрики, органи влади. Всі вони будуть переведені на обслуговування армії. Приміром, фабрики з пошиття одягу почнуть шити форму, автозаводи будуть перепрофільовані для випуску військової техніки.Тютюнові фабрики будуть виготовляти патрони
У період, який у Законі України \”Про мобілізацію\” називається \”особливим\” або \”воєнним\”, всі державні підприємства повинні працювати на потреби оборони країни, мобілізація торкнеться не лише громадян, а й заводи, фабрики, органи влади. Всі вони будуть переведені на обслуговування армії. Приміром, фабрики з пошиття одягу почнуть шити форму, автозаводи будуть перепрофільовані для випуску військової техніки.
Можуть залучити до виконання військових замовлень і приватні підприємства.
Тому цілком ймовірно, що в разі військового стану на сигаретних фабриках будуть випускати патрони (потрібно лише незначне переобладнання). Діаметр стандартної сигарети і патрона для автомата один – 7,62 мм.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього