У 2013 році на Хмельниччині за продаж спиртного й сигарет «тінейджерам» анульовано 38 ліцензій Такими є наслідки 142 перевірок, проведених органами доходів і зборів області на ринку реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Порушники сплатять до бюджету майже мільйон гривень штрафів.Такими є наслідки 142 перевірок, проведених органами доходів і зборів області на ринку реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Порушники сплатять до бюджету майже мільйон гривень штрафів.

Загальна ж кількість зловживань перевищила число перевірок та склала 183 задокументовані факти порушень чинного правового поля.

Окрім нелегального збуту спиртного й цигарок підліткам, органами Міндоходів Поділля викрито 26 випадків продажу підакцизної продукції без марок акцизного податку, 35 фактів завищення цін на «куриво» та 30 спроб продажу «оковитої» за цінами нижчими, від мінімально дозволених законом. Крім того 22 спритники вирішили перевірити пильність працівників відомства, торгуючи цією високоліквідною продукцією без необхідних на те ліцензій.

«У минулому році завдяки заходам, вжитим на теренах краю з детінізації алькогольно-тютюнового сегменту ринку до казни вже надійшло 768 тисяч гривень фінансових санкцій, що на понад 200 тисяч більше, ніж у 2012 році. Та найголовніше те, що байдужість до здоров’я підлітків, а відтак і до – майбутнього нації, обернулась для несвідомих «ділків» реальною відповідальністю. Аби уберегти майбутнє нації від небезпеки «зеленого змію», ми і надалі будемо продовжувати викривати тих підприємців, які заради швидкої наживи нехтують нормами суспільної моралі. Незнання закону в даному випадку аж ніяк не є виправданням», – відзначає начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів регіонального представництва Міндоходів Михайло Тіванов.

Нагадаємо, що за чинним законодавством, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу, який застосовується до порушників, становить 6 800 гривень. Втратити ліцензію можна також і за реалізацію «міцних» напоїв та сигарет у непризначених для цього місцях.

За матеріалами: Територіальних органів Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього