У 2013 році за актами реагування прокуратури міста працівникам виплачено майже 2 мільйони гривень зарплатного боргуЗахист прав громадян на оплату праці залишається одним із пріоритетних напрямків у роботі прокуратури м.Хмельницького.
Уторік за актами реагування прокуратури міста працівникам виплачено майже 2 мільйони гривень зарплатного боргу, до суду спрямовано два кримінальні провадження щодо безпідставної невиплати зарплати. Про це повідомив заступник прокурора міста Валерій Заяц.Захист прав громадян на оплату праці залишається одним із пріоритетних напрямків у роботі прокуратури м.Хмельницького.

Уторік за актами реагування прокуратури міста працівникам виплачено майже 2 мільйони гривень зарплатного боргу, до суду спрямовано два кримінальні провадження щодо безпідставної невиплати зарплати. Про це повідомив заступник прокурора міста Валерій Заяц.

Уже в поточному році за результатами проведеної прокуратурою перевірки встановлено, що керівник одного із місцевих приватних підприємств кілька місяців не виплачував заробітну плату 53 працівникам, при цьому маючи необхідні кошти на рахунку підприємства. Таким чином заборгував їм близько 200 тисяч гривень.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.175 КК України, у якому прокуратура міста здійснює процесуальне керівництво.

Прес-служба прокуратури м. Хмельницького

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього