У 2015 році «МРІЯ» сплатила 192 мільйони податків та спрямувала 22 мільйони на соціальну допомогу громадам
Серед найбільших соціальних проектів, реалізованих на Хмельниччині коштом Агрохолдингу «МРІЯ», – ремонт автомобільних доріг загальною протяжністю 141 км у 10 районах області.У 2015 році «МРІЯ» сплатила 192 мільйони податків та спрямувала 22 мільйони на соціальну допомогу громадам
Агрохолдинг «МРІЯ» відзвітував перед громадськістю про свою соціальну активність та обсяг податків, сплачених протягом 2015 року. З моменту переходу під управління кредиторів у лютому 2015 року Компанія сплатила 192,4 млн грн. податкових відрахувань до бюджетів усіх рівнів, що є дуже високим показником для приватного бізнесу. Зокрема, підприємства Агрохолдингу, розташовані в Хмельницькій області, загалом сплатили податків на суму 31,4 млн грн. Окрім того, за минулий рік «МРІЯ» надала соціальну допомогу громадам шести областей Західної України, в яких здійснює свою діяльність, на загальну суму 22 млн грн. З них 4,44 млн грн. спрямовано на потреби сільських громад Хмельницької області. За ці кошти реалізовано соціальні проекти у сферах покращення інфраструктури регіону, освіти, медицини, духовності, благоустрою, культури та спорту, надано допомогу бійцям АТО, адресну допомогу, закуплено подарунки дітям до свят тощо.
Генеральний директор Компанії «МРІЯ Агрохолдинг» Саймон Чернявський заявив: «Наші основні партнери – це власники земельних паїв, які довірили свою землю нам для обробітку. Тому соціальна політика «МРІЇ» передбачає високий конкурентний рівень соціальної допомоги громадам в розмірі 100 грн. за кожен гектар землі. Ми започаткували новий етап в історії Компанії, засвідчивши не лише значну соціальну відповідальність Агрохолдингу, а й високі європейські стандарти ведення бізнесу. В першу чергу, це прозорість, чесність, сплата належних податків державі, офіційні працевлаштування та заробітна плата усіх членів колективу, своєчасна виплата орендної плати пайовикам, відповідальне ставлення до природних ресурсів».
Серед найбільших соціальних проектів, реалізованих на Хмельниччині коштом Агрохолдингу «МРІЯ», – ремонт автомобільних доріг загальною протяжністю 141 км у 10 районах області. Цей проект реалізовувався спільно з обласним Автодором та за сприяння Хмельницької ОДА. За 1,2 млн грн., наданих «МРІЄЮ», було здійснено закупівлю необхідних матеріалів для ремонту узгоджених відрізків доріг. Окрім того, на потреби бійців АТО з Хмельниччини Агрохолдинг виділив понад 378 тис. грн. благодійної допомоги, за які було придбано спецодяг, продукти харчування, медикаменти тощо. Також подбала «МРІЯ» і про дошкільнят – на придбання дитячих меблів у дошкільний навчальний заклад «Капітошка» Тиннянської сільради Дунаєвецького району Компанія надала кошти в сумі 40,6 тис. грн. А в сфері духовності та благоустрою серед іншого «МРІЯ» профінансувала купівлю необхідних будівельних матеріалів на огородження території місцевого кладовища села Чорна у Чемеровецькому районі.
Надзвичайно важливим питанням, особливо для сіл та районних центрів, є створення на їх території робочих місць. Агрохолдинг «МРІЯ» – один з найбільших роботодавців на Хмельниччині у сфері сільського господарства. Кількість працевлаштованих людей на підприємствах «МРІЇ» в області становить станом на сьогодні 367 чол.
«Протягом минулого року «МРІЯ» виконала всі взяті на себе зобов’язання і надалі працюватиме згідно міжнародних бізнес-стандартів, – говорить Саймон Чернявський. – Соціальний бюджет Компанії на 2016 рік уже сформований і буде так само спрямований на вирішення актуальних проблем населених пунктів, де Агрохолдинг обробляє землі, а також на розвиток кооперативного руху. Таким чином, «МРІЯ Агрохолдинг» робить свій внесок у розвиток економіки та процвітання держави».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього