У 2015 році подоляни 13 разів зверталися до антикорупційного сервісу «Пульс»
З початку 2015 року на сервіс «Пульс» щодо роботи Головного управління ДФС у Хмельницькій області та його територіальних органів від мешканців краю надійшло 13 звернень.У 2015 році подоляни 13 разів зверталися до антикорупційного сервісу «Пульс»
З початку 2015 року на сервіс «Пульс» щодо роботи Головного управління ДФС у Хмельницькій області та його територіальних органів від мешканців краю надійшло 13 звернень.

Питання, з якими звертались платники, стосувались проведення перевірок фізичних осіб-підприємців, реалізації положень закону про очищення влади, діяльності центрів обслуговування платників податків та ухилення від оподаткування. Платникам податків надані роз‘яснення.

Нагадуємо, що сервіс «Пульс» – гаряча телефонна лінія, за якою по телефону: (044) 284-00-07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФСУ, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України.

При наданні інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по-батькові (посаду, назву суб’єкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обов’язково зазначити назву органу ДФС, з яким пов’язана подія, коли відбулась подія, прізвище, ім’я, по-батькові працівника органу ДФС, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, та суть проблеми.

Про результати розгляду інформації клієнтів повідомляють працівники сервісу невідкладно або протягом 1-3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання не перевищує 15 днів.
Платники податків можуть телефонувати на номер «Пульсу» цілодобово.

Завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС

у Хмельницькій області

Віктор Чиж

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього