У Агрохолдингу "Мрія" заявили про спробу рейдерського захоплення автотранспортного підприємства компанії
Агрохолдинг \”Мрія\” має всі документи, що підтверджують законність перебування і роботи компанії на території АТП.У Агрохолдингу "Мрія" заявили про спробу рейдерського захоплення автотранспортного підприємства компанії
Про це ЕП повідомили в прес-службі компанії.

\”У п\’ятницю, 1 липня, близько 9 ранку 30 чоловіків, серед яких – кілька співробітників служби безпеки колишніх власників Агрохолдингу \”Мрія\” сім\’ї Гут, із застосуванням сили проникли на територію діючого автотранспортного підприємства \”Мрії\”, розташованого в м. Хоростків Тернопільської області, і перешкоджають доступу співробітників Агрохолдингу на об\’єкт\”, – йдеться в повідомленні.

У компанії відзначили, що агрохолдинг \”Мрія\” має всі документи, що підтверджують законність перебування і роботи компанії на території вищевказаного АТП.

\”У зв\’язку з тим, що особи, незаконно проникли на АТП, до сих пір знаходяться на його території і відмовляються його покинути, компанія змушена забезпечити цілодобову посилену охорону по зовнішньому периметру. Представники \”Мрії\” також звернулися до правоохоронних органів, та подали всі необхідні заяви\”, – відзначили в прес-службі.

\”Агрохолдинг \”Мрія\” закликає правоохоронні органи втрутитися в ситуацію і не допустити рейдерського захоплення підприємства\”, – заявили в компанії.

Нагадаємо, Інтерпол оголосив у розшук Миколу Гуту, який до серпня 2014 року займав посаду генерального директора компанії і вважався одним із власників. На сайті Інтерполу зазначено, що він розшукується через підозри в шахрайстві.
Агрохолдинг \”Мрія\” заснований в 1992 році Іваном і Клавдією Гут. Микола Гута приєднався до Групи \”Мрія\” у 2002 році. Групою компаній \”Мрія\” фактично володіє Mriya Agro Holding Plc, яка зареєстрована на Кіпрі.

У свою чергу 80% кіпрської компанії володіє ще одна закордонна структура – HF Assets Management Limited, яка фактично належить сім\’ї Гут. Мова йде про Івана, Клавдію, Андрія і Миколу Гутів.

Раніше повідомлялося, що Східнокарибський Верховний Суд 15 грудня почав ліквідацію мажоритарного акціонера \”Мрії\” – компанії HF Assets Management Limited.

Австрійська фінансова група Erste Group – один з кредиторів агрохолдингу – звернувся до суду 30 жовтня з проханням визнати банкрутом HF Assets Management Limited.

Група компаній \”Мрія\” потрапила в складне фінансове становище – в серпні 2014 року агрохолдинг оголосив технічний дефолт. Загальний борг компанії становить близько 1,3 мільярда доларів.

У лютому 2015 року операційний контроль над агрохолдингом перейшов кредиторам, які обрали нове керівництво компанії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього