У Барському районі відшукали пенсіонерку, що випадково загубилася в лісі


Вчора ввечері, 16 жовтня, до Барського районного відділу міліції надійшло термінове повідомлення від місцевих жителів, які проінформували про те, що у місцевому лісі загубилась їхня старенька мати.

У Барському районі відшукали пенсіонерку, що випадково загубилася в лісі


Пенсіонерка, яка являється жителькою Хмельницької області, приїхала погостювати до дітей. У той день вона вирішила піти до лісу назбирати грибів. З самого ранку діти намагалися самостійно знайти стареньку, а коли вже почало темніти – звернулися за допомогою до правоохоронців.

На термінові пошуки старенької вирушили всі працівники Барської міліції, спеціалізовані громадські формування, рятувальники, селищний голова та, навіть, самі місцеві жителі. Вже близько одинадцятої години вечора зниклу жінку помітили працівники міліції: дільничний інспектор міліції Юрій Муржак та оперуповноважений карного розшуку Барського райвідділу міліції Євген Купрій. Вони знайшли любительку грибів в 10-ти кілометрах від місця зникнення. За словами 82-річної пенсіонерки, вона випадково заблукала в лісі, збираючи гриби.

Правоохоронці одягнули стареньку, яка достатньо при цьому намерзлася, у міліцейський бушлат та відвезли її у районний відділ міліції. Там на неї вже чекали стурбовані діти.

Залиште коментар

Також по темі

В хмельницьких лісах в травні почався сезон осінніх опеньок

Врожаї грибів традиційно осіннього сезону українці фіксують в