У благодійному фонді «Карітас Хмельницький» відсвяткували Міжнародний день волонтера
4 грудня 2015 р. соціальні працівники та підопічні діти благодійного фонду «Карітас Хмельницький» привітали зі святом своїх волонтерів. Напередодні Міжнародного дня волонтера в хмельницькому соціальному центрі Карітасу влаштували свято, де подякували благодійникам за їхню працю, підсумували роботу осередку за рік, наголосили на результатах, яких без волонтерів досягти б не вдалося. Діти нагородили своїх благодійників власноручно зробленими подарунками.У благодійному фонді «Карітас Хмельницький» відсвяткували Міжнародний день волонтера
4 грудня 2015 р. соціальні працівники та підопічні діти благодійного фонду «Карітас Хмельницький» привітали зі святом своїх волонтерів. Напередодні Міжнародного дня волонтера в хмельницькому соціальному центрі Карітасу влаштували свято, де подякували благодійникам за їхню працю, підсумували роботу осередку за рік, наголосили на результатах, яких без волонтерів досягти б не вдалося. Діти нагородили своїх благодійників власноручно зробленими подарунками.

День волонтера в БФ «Карітас Хмельницький» – знакове свято, яке стало символом розвитку благодійної соціальної роботи в місті. Цього року в соціальному центрі дякували вже 30-м постійним волонтерам, які ефективно допомагають в організації розумного дозвілля для маленьких підопічних. Працівники соціального центру вручили волонтерам офіційні подяки від «Карітасу України», а діти підготували малюнки, побажання та спеціальну «фотосушку» – презентували власні світлини, зроблені під час занять у фотогуртку.

«Активний волонтерський рух в хмельницькому соціальному центрі Карітасу розпочався три роки тому, і саме це стало новою сходинкою, дало змогу започаткувати якісніші ініціативи для дітей та відкрити їм нові можливості для особистісного розвитку», – зазначив Дмитро Козловський, керівник проекту «Мобільна робота з молоддю» в «Карітасі Хмельницький».

Волонтери Карітасу стали організаторами та помічниками в проведенні занять та гуртків для дітей, зокрема у фотогуртку, на курсах англійської мови, в мистецькій студії Art-caritas. Допомога волонтерів незамінна також під час екскурсій, соціально-психологічних тренінгів, спортивних змагань для дітей. Десятки найактивніших волонтерів «Карітасу Хмельницький» щороку втілюють вже традиційні благодійні акції – «Шкільний портфелик» (цього року вона охопила 150 підопічних та переселенців), «Листи до Святого Миколая» (діти вже написали понад 600 листів), «Великодній кошик» та «Різдвяна свічка».

Підопічні соціального центру Карітасу – здебільшого діти та підлітки у складних життєвих обставинах. «Соціальна підтримка такої молоді – це передовсім спілкування, приклади успіху, спрямування дітей на досягнення їхніх цілей. До волонтерської роботи з дітьми долучаються дуже різні хмельничани – від студентів до керівників підприємств. Вони присвячують дітям свій час, дають молоді наполегливість розвиватись, віру у власні сили та в позитивні зміни», – розповіла Дарина Іванішена, психолог соціального центру «Карітас Хмельницький».

Восени 2015 р. волонтери «Карітасу Хмельницький» розпочали два нові проекти: пошук коштів на ремонт дитячих кімнат в оселях трьох потребуючих родин та забезпечення медикаментами сімей, де є хворі діти, батьки яких не мають матеріальної змоги закупити ліки. Під час заходу волонтери закликали всіх охочих долучатись до допомоги цим родинам.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього