У Білогірському РЦЗ відбувся семінар із бухгалтерами сільських радУ Білогірському районному центрі зайнятості відбувся семінар із бухгалтерами сільських рад на тему: «Організація громадських робіт за рахунок коштів Фонду та кошти сільських рад».
У Білогірському районному центрі зайнятості відбувся семінар із бухгалтерами сільських рад на тему: «Організація громадських робіт за рахунок коштів Фонду та кошти сільських рад».

Під час семінару начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ В.Мазур ознайомив учасників заходу із видами соціальних послуг для роботодавців, які передбачені чинним законодавством, зокрема: можливість видачі ваучера для осіб “45+” з метою посилення їх конкурентоспроможності на ринку праці шляхом професійної перепідготовки; відшкодування роботодавцям єдиного соціального внеску при умові працевлаштування на нові робочі місця осіб із числа безробітних; професійну підготовку та перепідготовку кадрів під конкретні замовлення роботодавців; організацію громадських робіт та інші. Відмітив успішну співпрацю у 2013 році центру зайнятості щодо організації громадських робіт із Йосиповецькою, Гулівецькою, Юрівською, Хорошівською, Мокроволянською, Квітневською сільськими радами.

Із порядком організації та проведення громадських робіт відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» ознайомила головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ В.Левчук. Вона зазначила, що громадські роботи організовуються на договірній основі за тими видами робіт, які обумовлені переліком їх в розпорядженні райдержадміністрації від 27.02.2014 року № 18/2014-р, оплата праці здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов\’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття рівними частинами пропорційно сумі витрат на їх організацію.

По завершенню семінару бухгалтери отримали пакет документів з інформаційними матеріалами та подякували центру зайнятості за плідну співпрацю.

За матеріалами: Білогірського РЦЗ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього