Кабінет Міністрів зобов\’язав силові міністерства і відомства до 1 листопада перевести всіх силовиків на отримання заробітної плати в державні банки, а саме: «Ощадбанк», «Укрексімбанк» і «Укргазбанк»
У бійців АТО можуть виникнути проблеми із отриманням зарплат через «карткові» ігри в урядіУ бійців АТО можуть виникнути проблеми із отриманням зарплат через «карткові» ігри в уряді

Кабінет Міністрів зобов\’язав силові міністерства і відомства до 1 листопада перевести всіх силовиків на отримання заробітної плати в державні банки, а саме: «Ощадбанк», «Укрексімбанк» і «Укргазбанк».
У протоколі Кабміну, прийнятому «для службового користування» йдеться про те, що до 1 листопада силові відомства повинні укласти договори про виплату заробітної плати тільки з держбанками.

До того ж, міністр оборони Валерій Гелетей підписав наказ, згідно з яким до 1 жовтня всі військовослужбовці і мобілізовані повинні відмовитися від отримання грошового забезпечення на банківські карти і отримувати зарплату або готівкою, або на карти обраних міністерством оборони банків.

Як повідомляє УНІАН, командири частин і батальйонів АТО отримали такий «документ» з підписом міністра 23 вересня. Документ викликав обурення на фронті — для тих частин, які базуються біля невеликих містечок або просто в полі, знайти банкомат того ж «Укргазбанку» буде нездійсненним завданням. А головне, несподівана «турбота» Міністра про зарплати солдат створить величезні проблеми з передачею грошей додому — сім\’ям, дружинам і дітям.

За словами бійців АТО, більшість задіяних у захисті Батьківщини від російської агресії солдат і мобілізованих оформляли зарплатні картки для того, щоб прогодувати свої сім\’ї. У зоні бойових дій отримати готівку не завжди просто, та й витрачати зарплату на фронті особливо нікуди. А можливість віддати свою карту рідним, щоб вони могли вільно знімати гроші, дозволяла до останнього часу більшості сімей військовослужбовців триматися на плаву.

З початком осені у бійців АТО є важливіші завдання, ніж «карткові» ігри в уряді. За даними департаменту фінансів Міноборони, виконання вказівки про переведення всіх військових частин Збройних сил в державні банки може призвести до перебоїв виплати заробітної плати в зоні проведення АТО. Про це повідомляє журнал «Кореспондент».

До речі, ст. 24 та ст. 25 «Закону про оплату праці», забороняє роботодавцям встановлювати обмеження при виборі співробітниками способу отримання зарплати.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Міськрада виграла суд і чекає, коли виконавча служба виселить Кольгоферів з підземки

Вчора суд виніс рішення – повернути нежитлові приміщення