У центрі Хмельницького був знайдений підозрілий предмет
Тепер вже не навчання. Сьогодні зранку під стінами одного із будинку по вулиці Героїв Небесної Сотні був знайдений невідомий підозрілий предмет. Поряд з будинком знаходиться 17 школа. Місце вияву знахідки відразу було оточено міліцією та надзвичайниками,- повідомляє Екслюзив.У центрі Хмельницького був знайдений підозрілий предмет
Тепер вже не навчання. Сьогодні зранку під стінами одного із будинку по вулиці Героїв Небесної Сотні був знайдений невідомий підозрілий предмет. Поряд з будинком знаходиться 17 школа. Місце вияву знахідки відразу було оточено міліцією та надзвичайниками,- повідомляє Екслюзив.

Замість навчань – по-справжньому небезпечна ситуація. Декілька патрульних машин міліції, рятувальники, служба вибухотехніків. Їх усіх зібрав підозрілий пакунок. Про небезпечну знахідку повідомили небайдужі мешканці будинку. Поруч – житлові будинки і школа, в якій під час роботи спеціалістів вже розпочались уроки.

Після дослідження предмету вибухотехніками нічого надзвичайного та небезпечного виявлено не було. Як виявився – замість бомби простий поношений портфель.. Його хтось викинув під стіни будинку.

Останній рік показав: в нашій країні почастішали випадки як хибних замінувань так і по–справжньому диверсійних дій з боку терористів. Але, і з цими диверсійними актами почастішали і випадки небайдужого ставлення громадськості до виявлення небезпечних знахідок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього