Стариган у тріщинах сусідить із \”33 каналом\”. А добрі сусіди не залишають людей із лихом сам на сам.Стариган у тріщинах сусідить із \”33 каналом\”. А добрі сусіди не залишають людей із лихом сам на сам. Будинку майже сотня років. Його звели у 1917. Байдужість комунальників та й час зробили свою справу – місцеві бояться засинати. Кажуть, колись прокинуться під кам’яною купою.

Широченні тріщини між цеглинами та холод у квартирі взимку – ось на що насамперед скаржаться містяни. Та й дивуються: центр міста, а їхній будинок як невидимка для влади.

Пані Світлана пережила в цьому будинкові вже дощ, холод та обвал стелі. Своїми гривнями та силами зробила ремонт. ЖЕК допоміг із каналізацією, бо раніше туалет був надворі. Все б нічого, але стіни почали тріщати.

Місцеві кажуть, що дуже довго стукають у \”жеківські\” двері. Постукали туди і телевізійники. Там дізналися, що будинок, хоча й старий, та не занесений до списків аварійних. Капітальний ремонт зроблять лише як будуть гроші, а поки обійшлись латанням дірявого даху.

Місцеві навіть не сподіваються на відселення, хочуть лише, щоб їх врешті помітили. Адже бути примарою у самому центрі міста вже обридло.

Детальніше – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього