У центрі Хмельницького вирує «Проскурівський вернісаж»
12 червня, за участю першого заступника голови обласної ради Віктора Адамського відбулось урочисте відкриття «Проскурівського вернісажу». Всеукраїнська виставка-ярмарок художніх виробів майстрів народного та декоративно-ужиткового мистецтва працюватиме на центральній вулиці обласного центру впродовж двох днів.У центрі Хмельницького вирує «Проскурівський вернісаж»
12 червня, за участю першого заступника голови обласної ради Віктора Адамського відбулось урочисте відкриття «Проскурівського вернісажу». Всеукраїнська виставка-ярмарок художніх виробів майстрів народного та декоративно-ужиткового мистецтва працюватиме на центральній вулиці обласного центру впродовж двох днів.

Віктор Адамський привітав привітав учасників дійства та побажав усім мешканцям та гостям міста обов’язково знайти та придбати щось цікаве для себе.

У програмі цього барвистого за змістом та формою заходу не лише виставка-ярмарок художніх виробів майстрів народного та декоративно-ужиткового мистецтва, а й розваги, конкурси, концерт за участю кращих виконавців та художніх колективів міста та області, виступ муніципального естрадно-духового оркестру.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього