У центрі Хмельницького злочинець замахнувся пограбувати людний магазин
Продуктова крамниця розташована на перехресті вулиць Соборна-Проскурівського Підпілля, у 100 метрах від майдану Незалежності. У тій крамниці, о пів на п’яту вечора з’явився пристаркуватий, «під мухою» покупець. Чоловік взяв пляшку горілки та затримався біля каси.У центрі Хмельницького злочинець замахнувся пограбувати людний магазин
Продуктова крамниця розташована на перехресті вулиць Соборна-Проскурівського Підпілля, у 100 метрах від майдану Незалежності. У тій крамниці, о пів на п’яту вечора з’явився пристаркуватий, «під мухою» покупець. Чоловік взяв пляшку горілки та затримався біля каси.

З барсетки, яка висіла на череві, витягнув пістолет, направив на касирку та сказав – давай усі гроші. Дівчина сприйняла це як жарт. Та відвідувач не вгамовувався – Пістолет заряджений, я сказав давай усе, що є в касі. Проте й ці погрози дівчина не сприйняла. На гамір підійшов охоронець магазину. Проти молодця, нападник виявився вівця – дременув з місця злочину. Відеокамери записали перебіг розбійницького нападу для історії та оперативників міліції. За цим зображенням знайшли підозрюваного швидко. Далеко за ним ходити не довелось. 62-річний мешканець пятиповерхівки, на першому поверсі якої і розташований магазин. До слова, чоловік мав досвід поводження зі зброєю – він військовий пенсіонер. А пістолет виявився пневматичним, проте зовні як дві краплі води схожий на бойовий. Та й навіть сучасна коротко ствольна пневматика стріляє кульками, які летять зі швидкістю 110 метрів на секунду. Впритул куля пробиває череп.

Свій кримінальний вчинок пенсіонер пояснює шкідливою дією алкоголю, під впливом якого він перебував. Та це не звільняє його від відповідальності за розбій – частина третя статті 187 ККУ і покарання – до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього