У центрі Хмельницького зупинили будівництво гаража посеред дитячого майданичка
На вулиці Проскурівського підпілля, що у Хмельницькому, практично на дитячому майданчику, без дозвільних документів звели гараж. Понад те його власниця розпочала добудову другого поверху, щоб облаштувати, як стверджують місцеві мешканці, у приміщенні швейний цех. Завдяки втручанню активістів «Народного контролю» сумнівне будівництво призупинили.У центрі Хмельницького зупинили будівництво гаража посеред дитячого майданичка
На вулиці Проскурівського підпілля, що у Хмельницькому, практично на дитячому майданчику, без дозвільних документів звели гараж. Понад те його власниця розпочала добудову другого поверху, щоб облаштувати, як стверджують місцеві мешканці, у приміщенні швейний цех. Завдяки втручанню активістів «Народного контролю» сумнівне будівництво призупинили.

«Зайняли півдитячого майданчика, порушено всі будівельні норми. Окрім того, я живу на першому поверсі – гараж мені закриває вікно», –скаржилася місцева мешканка Валентина Іванівна.

Люди кажуть, що їхній сусідці свого часу дозволили встановити металевий гараж. Але згодом на місці металевого з’явився мурована будівля. Тепер до неї добудовують другий поверх, в якому має бути швейний цех.

Понад місяць люди самотужки носили звернення, скарги до міської влади. Та лише після втручання «Народного контролю» вдалось домогтися розпорядження про призупинення будівництва.

«Завдяки «Народному контролю» маємо змогу вплинути на міську владу. Ми викликали міліцію, написали заяву – уже два дні, як будівництво не ведеться», – розповів місцевий мешканець Руслан.

За словами Валентини Іванівни, вони уже отримали документ, який підтверджує порушення при проведенні будівельних робіт.

Активіст «Народного контролю» Михайло Мужичук разом із журналістами звернувся до міськвиконкому. Заступник міського голови Андрій Капура пообіцяв, що не дозволить роботу швейного цеху у дворі житлового будинку.

«Архітектор видавав містобудівні умови і обмеження ще в 2013 році на цю надбудову. Д Думаю ми їх скасуємо, це стане підставою для знесення цього об’єкту», – завив Андрій Капура.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього