20-річних мешканців Кам’янця-Подільського міліціонери затримали, коли ті пили пиво. У відділку у хлопців знайшли канабіс

У центрі Кам’янця затримали двох хлопців із наркотиками20-річних мешканців Кам’янця-Подільського міліціонери затримали, коли ті пили пиво. У відділку у хлопців знайшли канабіс.

У центрі Кам’янця затримали двох хлопців із наркотиками

— В одній із центральних частин міста в поле зору правоохоронців потрапили особи, які розпивали пиво прямо на вулиці, що заборонено законом, — каже старший оперуповноважений ВКМСД Кам’янець-Подільського МВ Віктор Смолич. — На наше зауваження хлопці не відреагували, навпаки — продовжували порушувати закон. Тому, керуючись адміністративним законодавством, з метою припинення правопорушення, їх було доставлено до міського відділу міліції. З’ясувалось, що хлопці неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності, крім того, при собі ще й мали канабіс. У присутності понятих оперативники вилучили у них близько 100 грам наркотичної речовини.
Наразі хлопців притягнуто до адміністративної відповідальності за розпиття алкоголю у забороненому законом місці. Також до суду направлено кримінальне провадження за незаконне зберігання наркотичних засобів.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту