У Центрі реабілітації та тимчасового перебування інвалідів з розумовою відсталістю «Родинний затишок» відбулось свято до Дня Святого ВалентинаНа захід завітали тематичні персонажі – бог кохання Амур, богиня кохання Афродита та янгол кохання. Вони принесли із собою кульки з завданнями для гостей. Розважальна програма продовжилася презентацією та конкурсно-розважальними номерами.На захід завітали тематичні персонажі – бог кохання Амур, богиня кохання Афродита та янгол кохання. Вони принесли із собою кульки з завданнями для гостей. Розважальна програма продовжилася презентацією та конкурсно-розважальними номерами. Особливістю свята була міні-театралізація із головними персонажами святкового дійства – Амуром, Афродитою та Янголом. Кульмінацією дійства стало вручення підопічним «валентинок» зі щирими побажаннями від ровесників та святкових подарунків-солодощів.

Зі словами привітань та настановами до підопічних звернулась директор Центру Антоніна Корчинська, яка підкреслила, що лише у взаємопідтримці, піклуванні та любові один до одного світ стане кращим.

Свято пройшло цікаво. Працівники Центру допомогли підопічним виявити свої творчі здібності. Разом із ними активно брали участь у всіх конкурсах та номерах святкової програми. Всі учасники святкування отримали яскраві враження, приємні емоції та позитивну енергетику. Завершилося свято для підопічних Центру реабілітації «Родинний затишок» дискотекою та ласуванням солодощами.

За матеріалами: http://www.khmelnytsky.com

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього