У Чорному острові відкрили пам’ятник Захисникам України
649 річниця селища Чорний острів запам’ятається жителям цієї селищної ради. Тут завдяки спільним зусиллям громади та благодійного фонду «Ми поруч», відкрили пам’ятник загиблим героям України.У Чорному острові відкрили пам’ятник Захисникам України
649 річниця селища Чорний острів запам’ятається жителям цієї селищної ради. Тут завдяки спільним зусиллям громади та благодійного фонду \’\’Ми поруч\’\’, відкрили пам’ятник загиблим героям України.

Це відкриття стало особливо гірким для жителів Чорного острова, адже війна на сході вже забрала два молодих життя цього селища. Вшановувати пам\’ять Олександра Пасічника та Олександра Попова прийшло чимало односельчан.

Завітали на відзначення голова Хмельницької районної ради Олександр Прокопов, виконуючий обов’язки голови адміністрації Сергій Ширяєв та народний депутат України Сергій Лабазюк.
\”Я вдячний, що сьогодні у 649 – ту річницю вашого села, силами місцевої громади та влади, ми з вами відкрили ще один пам’ятник, тим, хто нажаль вже сьогодні не з нами. Ми не маємо право забувати ці події, ми не маємо права забути і тих героїв, котрі стояли та стоять на захисті нашої держави – кращих синів України. Сьогодні для нас основним завданням є забезпечити справжній тил для хлопців. Допомагати родинам військовослужбовців, хто як може, хто добрим словом а хто ділом\”, – зазначив під час виступу Сергій Лабазюк.

У Чорному острові відкрили пам’ятник Захисникам України

Після відкриття пам’ятника відбулися і урочистості присвячені Дню селища. Від благодійного фонду \”Ми поруч\” на усіх присутніх очікував солодкий подарунок – торт, яким чорноострівчани із задоволенням поласували.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього