У цьому році в області сталось 120 пожеж. Є загибліТрагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються вдома без нагляду дорослих в закритих квартирах, в будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади. З початку року сталося 120 пожеж, в яких загинуло троє людей.У цьому році в області сталось 120 пожеж. Є загибліТрагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються вдома без нагляду дорослих в закритих квартирах, в будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади. З початку року сталося 120 пожеж, в яких загинуло троє людей.
Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникає саме у житловому секторі, що становить понад 60 % від загальної кількості.

– Основними причинами пожеж у житловому секторі залишаються необережне поводження з вогнем, порушення протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації приладів опалення, порушення правил монтажу і експлуатації електроустановок, а також необережність під час куріння, – каже старший інспектор групи 1-го Державного пожежно-рятувального загону обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Олександр Гаврилов. – Із приходом холодів виникають пожежі і у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання, так і діти. Небезпечні такі пожежі виділенням великої кількості диму, що проникає в під’їзди та квартири, загрожуючи життю його мешканцям.

Хмельницькі рятувальники вкотре нагадують прості правила безпеки, яких слід дотримуватися з настанням осінньо-зимового опалювального сезону:

– не використовуйте саморобні електронагрівачі;

– не експлуатуйте печі що мають тріщини;

– не використовуйте для обігріву приміщень газові плити;

– не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу;

– не залишайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади;

– не слід палити груби і печі з незакритою топкою;

– не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері зачиняйте на надійні замки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього